Az első állomás Brassó, több hiányzónk is van.

Brassó, 17.30: Corona Brassó – Ferencváros

Greg Lindqvist

Legutóbb nyerni tudtunk Brassóban, bár nagy fordításra volt szükségünk. Keményen kell dolgoznunk, fontos pontokat kell szereznünk a playoff miatt. Megpróbálunk Csíkszeredából is pontokat hozni, de ez felér egy lehetetlen küldetéssel, mert általában 1 perc emberelőnyt szoktunk kapni, míg 25 percig emberhátrányban kell védekeznünk. Mikor legutóbb ott jártunk, jól teljesítettünk, de nem bírtuk el a rengeteg kiállítást. 8 légiósuk van, ráadásul rég játszottak meccset, így biztos, hogy megfelelő fizikai állapotban vannak. Rafaj, Lévai, Horváth, Mach nem utazott velünk Erdélybe, három sorunk lesz. A pénteki átmozgató edzés után döntjük el, hogy ki kezd a kapuban. 3 pont a minimum, amit gyűjteni szeretnénk a túrán, 4-gyel már elégedettek lennék, 6-nak pedig nagyon örülnénk.

Jégkorongblog