Csertői: a Fradi megnyerte a bajnokságot – a sajtótájékoztatóról jelentjük.
Túlzó lett a különbség, nehéz meccs volt, mindenki láthatta. Azt gondolom, az ilyen pályákon fejben kell erősnek lenni, ilyen helyeken ennél jobban játszani nem lehet. Félreértés ne legyen, nem nagyképűség, de más egy ilyen stadionban, a Vasasnál, a Honvédnál játszani fejben is, a kis ötözőben, mint egy modern, nagy pályán. A Paks nem véletlenül második, jó szezonja van, a szerény képességeihez képest ragyogóan szerepel, ezért nagy szó, hogy növelhettük a különbséget.
Azt amit elképzeltünk, nem tudtuk megcsinálni az első félidőben. Nem járattuk jól a labdát, nem voltunk elég kompaktak. Van még hova fejlődni, letámadásban, védekezésben. Néha kockázatosan engedtük az ellenfelet magunkra. Tavasszal 14 meccset játszunk, a meccs előtt beszéltük, hogy egy mai győzelem nagy lépés lehet, az is lett. Rajtunk keresztül vezet az út a bajnoki címhez, de nagyképűség lenne kijelenteni, hogy már bajnokok vagyunk.
Az első félidőben nem találtuk magunkat a gólt kivéve, a másodikban több területünk volt, így Daninak is. Szüksége volt a gólra, ahogy nekünk is rá.
– Thomas Doll
Nehéz értékelni egy ötös után. Ki-ki meccs volt, mindkét oldalon voltak helyzetek, a második gólt akkor kaptuk, amikor úgy éreztünk, hogy k***a jól játszottunk. A Fradi ezzel megnyerte a bajnokságot, profi módon hozta le a meccset, gratulálok. A Fradi nagyon jó csapat, de nekünk is kellett volna gólt szerezni. Sokat tanulhatunk ebből a meccsből, amit kontrákkal nyert meg ellenfelünk, ez azért nagy szó…
– Csertői Aurél





