Fiókcsapatunk magabiztosan vette az első kört.

Magyar Kupa, 1. forduló

Elsőosztályú csapatok eredményei:

Csepel (NBIII) 0-1 Békéscsaba
Csornai SE (NBIII) 0-2 Diósgyőr
Győri ETO (NBIII) 0–2 Honvéd
Maglód TC (megye I.) 1–6 Paks
Sárrétudvari KSE (megye I.) 0-5 Felcsút
Nyúl SC (megye I.) 1–3 Szombathelyi Haladás
Vértessomlói KSK (megye I.) 1-14 Dózsa
Hidasnémeti VSC (megye II.) 0–12 Vasas

Másodosztályú csapatok eredményei:

Bölcskei SE (NBIII) 2–4 Balmazújváros (NBII)
Kozármisleny (NBIII) 4–2 (h.u.) Siófok (NBII)
Füzesgyarmati SK (megye I.) 1–4 Budaörs (NBII)
Gyöngyösi AK (megye I.) 1–0 (h.u.) Dunaújváros (NBII)
Jászberényi FC (NBIII) 0–2 FC Ajka (NBII)
Ceredvölgye SE (megye I.) 0–4 Csákvár (NBII)
Tököli VSK (megye I.) 1–2 Gyirmót (NBII)
Veresegyház VSK (megye I.) 0–2 Mezőkövesd (NBII)
Tatabánya FC (NBIII) 0–2 Soproni VSE (NBII)
Sárisápi Bányász SE (megye I.) 0–7 Soroksár SC (NBII)
Monori SE (NBIII) 1–3 Szeged (NBII)
Hévíz SK (megye I.) 0–1 Szolnoki MÁV FC (NBII)
Komlói Bányász (NBIII) 3–2 Szigetszentmiklósi TK (NBII)
FC Dabas (NBIII) 0–3 Vác FC (NBII)
Nagykáta SE (megye I.) 0–12 Kisvárda (NBII)
Bajai LSE (megye I.) 0–5 Zalaegerszegi TE (NBII)

További párosítások:

Babócsa SE (megye I.) 0–2 Mátészalkai MTK (megye I.)
Tiszakanyár SE (megye I.) 1–1 (5-4 bü.) Nyírbátori FC (NBIII)
Vép VSE (megye I.) 2–0 Nagyréde SC (megye I.)
RSE Nagyecsed (megye I.) 4–3 REAC (NBIII)
Biatorbágy (megye I.) 2–2 (4-5 bü.) III. kerületi TVE (NBIII)
BKV Előre (NBIII) 3–1 Kazincbarcika (NBIII)
Nagyatádi FC (megye I.) 0–8 Ceglédi VSE (NBIII)
Cigánd SE (NBIII) 3–1 Szentlőrinc SE (NBIII)
Érd VSE (NBIII) 0–2 Tállya KSE (NBIII)
Bonyhád VLC (megye I.) 3–2 (h.u.) FC Hatvan (NBIII)
Tiszaújváros (NBIII) 4–1 ESMTK (NBIII)
Felsőtárkány SC (NBIII) 2–3 (h.u.) Dorogi FC (NBIII)
Hódmezővásárhelyi FC (NBIII) 1–2 Gyulai FC (NBIII)
Nyíregyháza (NBIII) 2–0 (h.u.) Putnok FC (NBIII)
Lenti TE (megye I.) 0–2 Pénzügyőr SE (NBIII)
Siklós FC (megye I.) 4–3 Sárvár FC (NBIII)
DAC (megye I.) 0–5 Szekszárdi UFC (NBIII)
Hajdúböszörményi TE (megye I.) 1–0 SZEOL SC (NBIII)
Dudar SE (megye II.) 0–2 Budafoki MTE (NBIII)
Ásotthalmi TE (megye I.) 4–0 Szerencs Város SE (megye I.)
Bácsalmási PVSE (megye I.) 5–1 MTE 1904 (NBIII)
Balatonalmádi SE (megye I.) 0–5 Velence SE (megye I.)
Celldömölki VSE (megye I.) 2–1 KSE Iváncsa (megye I.)
Hajdúszoboszlói SE (megye I.) 1–3 Rákosmente KSK (NBIII)
Mezőhegyesi SE (megye I.) 3–2 Szajol KLK (megye I.)
Somogyvár KÖSE (megye II.) 2–6 Dunaharaszti MTK (NBIII)
SBTC (megye I.) 1-4 Diósdi TC (NBIII)

A második forduló sorsolását az MLSZ versenynaptára alapján augusztus 25-én sorsolják, ahol mi még nem vagyunk érdekeltek, mivel csak a harmadik fordulóban csatlakozunk a küzdelmekhez.

NSO nyomán.