Kiestünk.
65. Ugrai Böde elleni szabálytalanság miatti büntetőt belőtte. Előtte az egyik horvát csatárt kiállította a bíró. 1-2
37. Nevetséges. De most nem a bíró miatt, fejesgól, 0-2, heh…
20. Nevetséges 11-es, 0-1.
Dibusz – Dilaver, Pavlovic, Mateos, Bosnjak – Nalepa, Gyömbér-Somalia, Gera, Ugrai – Lauth. Cs.: Jova, Bönig, Kukuruzovic, Csukity, Havojic, Böde





