Busai kap két sárgát 10 másodpercen belül, kiáll.

Diallo kap sárgát, fura…

Három perc a hosszabítás

40. Böde hátrament a védelembe.

39. Diallo próbálkozott, fölé.

34. Jovanovicot veri meg a balszélső, ezután hatalmas helyzetet tiztázunk szögletre, az azt követő fejest Dibusz fogja magabiztosan.

32. Bosnjak lő hihetetlen nagy kapufát.

28. Jenner kap lapot, majd összeszólalkozik Leóval, de ki is békülnek hamar.

27. Dibusznak kell védenie.

26. az elmúlt tucat percben mezőnyjáték zajlott, majd Diallo indul meg balkötőben, de nem tudja Bödéhez juttatni a labdát.

13. Jenner húz kettőt, majd erős lövéssel teszteli Rózsát, szöglet

10. VEZETÜNK, Böde készíti le Diallonak, aki most nem hibáz, 1-0!

9. Leonardo lő a 16-os balsarkáról, nem gond a kapusnak.

6. hirig van, a hazaiak huhogtak is kicsit

3. hatalmas ziccert hagytunk ki, Leo labdájával előbb Böde kerülhetett volna ziccerbe, ő végül Diallo elé játszott, aki a kapusba bombáz 14-ről.

2. egy hazai néző beugrott a pályára, csak megjegyezzük.

1. kezdődött a második.

Diallo beáll, Ugrai nem jött vissza

Szünet, elég gyenge meccs, rossz minőségű pálya, Leonardóban azonban benne van a gól.

45. Besic alszik el kicsit, így Bosnjak tudja kiugratni az egyik hazai csatárt, akinek lövését azonban Dibusz szögletre üti.

42. Diallo melegít

41. Leót buktatják 23-25 méterre a kaputól. Mateos a rövidet célozza meg a szabadból, de Rózsáé.

39. Mateos szép szereléssel akasztotta meg a hazai támadást

38. Böde szerez labdát, majd lekészíti a mellette jobbra érkező Jennernek, a holland azonban messze a kapu mellé teker

36. Csukity labdavesztése után indul meg a Haladás, hatalmas ziccerből sikerül szögletre menteni

34. Bosnjak sarokra tartó bombáját üti ki Dibusz, a szöglet is okoz gondokat.

30. Csuka kap lapot.

29. Csukity gondol egyet és a csúszós talajon elengedett 24 méteres lövésével majdnem megtréfálta Rózsát.

27, Leo szerzett labdát, majd megindul, ziccerben lőhet 14-ről, a kapusról mellépattan.

26. Leót buktatta Nagy, sárga.

18. ezúttal is Radó okozott gondot, most Jovanovic tisztázott szögletre.

15. Radó indul meg szépen,, majd feldobja magát, nincs 11-es.

9. Hazai szöglet okoz kisebb veszélyt, de a labda végül messze Dibusz kapuja felett száll el.

4. Böde indul meg, majd a tizenhatos előtt mintha buktatták volna, “semmi”.

2. hazai szöglet, veszélytelen

1. elkezdődött a meccs.

A hazaiak fehérben, a mieink feketében játszanak.

A kezdés előtt kezd kitisztulni az ég.

A csapat: Dibusz – Jovanovic, Besic, Mateos, Bönig – Busai, Csukity – Jenner, Leo, Ugrai – Böde. Cs.: Jova, Hidvégi, Ionescu, Diallo, Nagy D., Laczkó, Péter

Esik, a pálya elázott, zúg a mulatós zene, a szurkolóink megtöltik az egyébként igen kicsi szektorunkat.