Három-nullra nyert a Cegléd.

Szép számú közönség gyűlt össze a Szamosi Mihály sporttelepen, sok korábbi NBI-es játékossal is találkozhattunk a lelátón. A sárga-kékek villámrajtot vettek, tíz perc alatt lőttek kettőt. A Soroksár, hiába a sok NBI-es múlttal rendelkező játékos, igazán helyzetet se tudott kialakítani másodosztályú ellenfele ellen. A második félidőben újabb gólt szereztek a vendégek, ezzel végleg eldöntve a mérkőzés és valószínűleg az NBII-es indulási jog sorsát.