Levit csak tizenegyesből tudták mattolni a hazaiak.
A magyar U21-es válogatott idegenben, Albániában kezdte meg az Európa-bajnoki selejtezőket.
A mérkőzésen az albánok szerezték meg a vezetést egy büntetőből a 29. percben. Szerencsére Adorján révén sikerült egy percen belül egyenlíteni.
A 68. percben Windecker góljával megszerezte a győzelmet Róth Antal együttese. A magyarok kapujában fiatal hálóőrünk, Jova Levente védett. Batik Bence a cserepadon ült, nem lépett pályára.
U21-es EB-selejtező
Albánia–Magyarország 1–2 (1–1)Albánia: Menka – Dita, Prenci, Gjokaj, Matoshi – Bunjaku (Gino, a szünetben) – Kërciku (Deliallisi, a szünetben), Batha, Taipi, F. Hoxha – Neziraj (Shkurtaj, 59.)
Magyarország: Jova – Baráth, Otigba, Jagodics M., Szolnoki – Radó (Szécsi, 85.), Windecker, Adorján (Vécsei, 71.), Bese – Kovács I. – Ugrai (Gyurján, 63.)
Gólszerző: Taipi (28. – 11-esből), ill. Adorján (30.), Windecker (69.)





