A Vízilabda magazin összeállítása a bajnoki döntőkről. (tovább…)

Pólósaink aranyvasárnapjának legszebb pillanatai. (tovább…)

Vízilabda történelem szemtanúi lehettünk tegnap – az aranyvasárnapon a FradiMédia is kérdezte a főszereplőket. (tovább…)

Miután harmadszor is legyőzték a Honvédot a bajnoki döntőben – Fekete Gergő, Jansik Szilárd, Manhercz Krisztián, Vogel Soma és Nyéki Balázs értékelt a meccs után. (tovább…)

Így a lányok a Magyar Kupa után az OBI-et is megnyerték – Keszthelyi Rita, Szilágyi Dorottya és Matajsz Márk értékelt a győzelem után. (tovább…)

… bajnok lett a Ferencváros! Szép volt, fiúk! (tovább…)

… bajnok lett a Ferencváros! Szép volt, lányok! (tovább…)

A FradiMédia kérdezte a bajnokcsapat tagjait. (tovább…)

Fradi-gála Felcsúton, zsinórban hetedszer nyerték meg a bajnokságot a lányok – Nagy Vanessza és Albert Flórián értékelt a szezonzáró után. (tovább…)

… bajnok lett a Ferencváros! Sorozatban hetedszer! Szép volt, lányok! (tovább…)

Bajnoki címek is kerültek a fa alá, Szemes Gergő egyéniben és csapatban is aranyérmes lett. Gratulálunk! (tovább…)

Birkózóink megnyerték a csapatbajnokságot, nem is akárhogyan. Gratulálunk! BAJNOKCSAPAT! (tovább…)

A HajráZöldek aktuális adásában Mucha Józseffel és oldalunk szerkesztőjével, Huber Szebasztiánnal beszélgetett Varga Dávid. (tovább…)

A Fradi elnöke az ünneplésről és az első éjszakáról is megosztott képeket. (tovább…)

Labdarúgóink vezetőedzője a bajnoki trófeával ismerkedett meg közelebbről – a Tottenham menedzserének, Ange Postecoglou-nak egy korábbi nyilatkozatát is viccesen felidézte. (tovább…)

Ali és Dibusz Dénes a Fradi Zóna kamerái előtt is értékelt. (tovább…)

Hátvédünk és Tóth Alex nyilatkozott a Győri ETO elleni győzelem után. (tovább…)

Clubunk elnöke posztolt a 36. bajnoki cím megszerzése után. (tovább…)

Csapatkapitányunk stílusosan, bajnoki címmel ünnepelte 400. NBI-es bajnokiját. (tovább…)

Gólok és helyzetek a 36. bajnoki címet elhozó szezonzáró bajnokiról – a teljes meccset is visszanézheted. (tovább…)