A Fradi Shopban kellett a biztonsági szolgálatnak intézkednie.

A Ferencvárosnak a klubhoz méltó szurkolói boltja van a Groupama Aréna földszintjén. Az Üllői úti létesítményben üzemelő boltban nemcsak eladók, hanem megfelelő számú biztonsági őr is szolgálatot teljesít. Az őrző-védők jelenlétének sokat köszönhetnek az ott dolgozók. Információink szerint egy önmagáról megfeledkezett ember rontott be a boltba, ráadásul nem is üres kézzel.

Még mielőtt belépett volna az üzletbe, hallottuk, hogy az utcán összetűzésbe keveredett a biztonságiakkal. Ezt követően érkezett meg a helyiségbe. Nagyon ijesztő volt, hiszen az egyik kezében egy gumibot volt, a másikban pedig kés. Az nem derült ki, hogy mit akar, mert a biztonságiak gyorsan kidobták az utcára. Hogy aztán mi történt, azt nem tudom – mondta egy neve elhallgatását kérő szemtanú.

Kerestük a shopot az esettel kapcsolatban, onnan a klubhoz irányítottak minket. A Ferencváros délután az alábbi választ küldte. „Kérdéseire az FTC az alábbi összevont választ kívánja adni Baranyai Imre, az FTC biztonsági igazgatója nevében: valóban történt egy incidens a Groupama Aréna területén múlt szombaton. Az FTC rendelkezik videófelvétellel az esetről, az üggyel kapcsolatos jogi lépéseket az illetékes rendőrkapitányság felé megtesszük. A biztonsági szolgálat munkatársa megfelelően intézkedett az esemény során.

Blikk