Zsombi továbbra is zöld-fehérben.

Galajda Zsomborral is sikerült megállapodnunk, így zöld-fehérben készülhet második ICEHL-szezonjára.

Nagyon jól érzem magam a Fradiban, úgyhogy egyszerű döntés volt számomra a szerződéshosszabbítás. Nagyon szeretem a közeget, a szurkolókat, ezért nem volt nehéz meghoznom ezt a döntést – nyilatkozta Galajda Zsombor.

Kétéves szerződést kötöttünk Zsomborral. Igazi csupa(Fradi-)szív játékos, aki mindenek elé a csapat érdekeit helyezi, és ezért a testi épségét sem kíméli. A negyedik szezonját kezdi meg a Ferencvárosban – jellemezte játékosunkat Fodor Szabolcs, csapatunk általános igazgatója.

Bővebben: Fradi.hu