A kézilabda szakosztály sportigazgatóját kérdezte az NSOTV.
Paál László
A férfiaknál 23 szerződést kellett újratárgyalnunk. Mi erről nem nyilatkoztunk sehol. Megjelentek különböző hírek, volt olyan is, ami igaz, volt, ami nem. Amint végleges lesz a keretünk, azt nyilvánosságra fogjuk hozni, először a saját felületeinken. Hogy akkor lesz-e sajtótájékoztató is, arra nem tudok válaszolni, mert ezt a sajtóosztály szervezi. Ha lesz, én állok mindenkinek a rendelkezésre. A 23 tárgyalásból 21 lezárult. Kettő szerződésünk van még függőben. És mindenképpen azt szeretném, hogy a közvélemény tudja, hogy mi egyoldalúan nem módosítunk, csak közös megegyezéssel. Ha nem sikerül megállapodni, ott próbáljuk közelíteni egymáshoz a gondolatokat. Volt egy megbeszélésem a fiúkkal, ami lesokkolta őket, és akkor onnan kimentek információk. Én már nem tudom, hogy melyik portálokon jelent meg, de még ki se jöttem a teremből, ahol ez elhangzott, és nagyon tűpontos volt. Utána meg azért voltak ilyen kisebb-nagyobb csúsztatások, de nem reagáltunk egyik részére sem, ezt most sem tenném meg. Ha mind a két fél aláírta a szerződést, az akkor van úgy, nagyon sok alá van írva mind a két fél részéről. Van olyan is, amit még csak a klub írt alá, mert szabadságon vannak a játékosok. Tegnap is sikerült egy megállapodást kötnünk, azt a kettőt meg igyekszünk minél hamarabb megoldani. Itt nincs semmiféle olyan, ami elterjedt, hogy a Ferencváros egyoldalúan módosít itt bármit is.





