Dönthetett róla az új szakmai stáb.

A Csakfoci úgy értesült, hogy nemcsak légiósok, hanem egy magyar labdarúgó is elhagyhatja a csapatot. Nagy Barnabásra ugyanis nem számít a Borbély Balázs vezette szakmai stáb, így nem állnának a távozása útjába. A 25 éves futballista edzőtábori keretből való kimaradásának ez volt az oka.

Nagy az előző szezonban az NBI-ben alapembernek számított, 24-szer kezdett, 5-ször becserélték. A magyarszabály betartása miatt is fontos volt a zöld-fehéreknek, az Európa Ligában mindössze egyszer, a Genk ellen játszott 37 percet. A Fradinak jelen állás szerint így két légiósa – Callum O’Dowda és Cadu – marad ezen a poszton.

forrás: csakfoci.hu