Válogatott bekkünk továbbra is zöld-fehérben.
Hadobás Zétény második ICEHL-szezonját kezdheti szeptemberben férfi jégkorong csapatunknál. – Úgy gondolom, hogy nagyon közel volt, és meg is érdemeltük volna a rájátszást. Viszont első szezonban egy új ligában, teljesen új csapattal és új edzővel felállva tudtunk bizonyítani. Azt gondolom, lehet építkezni abból, hogy milyen jól szerepeltünk, amikor tényleg összeállt a csapat, és azt játszottuk, amit kért tőlünk a vezetőség – nyilatkozta az előző szezonról Hadobás Zétény.
Fodor Szabolcs, csapatunk általános igazgatója is elismerően beszélt védőnkről. – Meghatározó hátvédje volt az A-csoportban bennmaradó magyar válogatottnak. Harcos játéka abszolút illik a csapat filozófiájához. Amennyiben jövő nyáron nem jelentkezik be érte egy topklub, a 2027–28-as szezonban is láthatjuk őt ferencvárosi mezben.
Bővebben: Fradi.hu





