Az európai szövetség jóváhagyta a kérvényünket – a csoportkör sorsolását pénteken tartják.
Női kézilabda csapatunk a 2026/2027-es idényben is a Bajnokok Ligájában versenyezhet. Az Európai Kézilabda Szövetség az általa felállított kritériumrendszer alapján hozta meg a döntését, amelynek értelmében a várakozásoknak megfelelően a Ferencváros is ott lesz a tizenhat induló klub között.





