Erről írnak a sajtóban.
Értesüléseink szerint egy új szerzemény is a csapattal kezdi a nyári felkészülést: a ZTE szerződteti a Ferencváros 17 éves, U17-es válogatott támadóját, Kiss Máté Dénest, aki a hónap elején a Sampdoriánál is járt tesztelésen, és bár az olasz klubnál visszavárták volna, a ZTE olyan szakmai koncepciót vázolt elé, ami miatt a zalaegrszegi folytatás mellett döntött.





