Ötöt tettek közé a románok – Bíró Blanka és Jesper Jensen értékelt a tegnapi vesztes BL-meccs után.
Női kézilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, B-csoport, 13. forduló
Ferencváros 30-35 (15-17) CSM Bukarest
Gólok: Dmitrijeva 9, Kanor 4, Simon 4, Tranborg 4, Klujber 3, Hársfalvi 2, Malestein 2, Vogel 2
Beszámoló: Fradi.hu
Bíró Blanka az NSOTV-nek:
Jesper Jensen mérkőzés utáni értékelése:
Jesper Jensen
A meccs előtt 50-50%-os esélyt láttam a mérkőzésre. A sok sérült miatt új megoldásokat kellett találnunk. Az első 15 perc kivételével koncentráltabb volt a CSM, megérdemelten győzött. Nekünk túl sok rossz passzunk volt és szenvedtünk támadásban. Ha egy az egy elleni párharcokra bontjuk ezt a mérkőzést, arra jutunk, hogy ellenfelünk ezekben jobban teljesített. Az összképhez tartozik az is, hogy hetek óta csupán egy beálló áll rendelkezésünkre, Bordás Rékától nem várhatom el, hogy hatvan percig játsszon. Összességében ezúttal nem érdemeltünk győzelmet.





