Edzőmeccset játszott az EB-re készülő női vízilabda válogatott.
Női vízilabda, felkészülési találkozó
Magyarország 18-14 Görögország
Negyedek: 7-2, 4-3, 3-4, 4-5
Fradista gólok: Vályi 2, Keszthelyi 2, Leimeter 1Beszámoló: MVLSZ, NSO
Összefoglaló: M4 Sport
Teljes mérkőzés: MédiaKlikkCseh Sándor
Szomorú voltam, mert láttam, hogy egész héten milyen jól játszottak a lányok az amerikaiak ellen, és pont az utolsó találkozóra kipukkadtunk kicsit. Viszont utána pihentünk két napot, és ezen a meccsen érződött, mennyit jelentett nekünk az Egyesült Államok elleni edzőtábor. Ezeket meg kell szokni, nem kikerülni. Nagyon jó iramot diktáltunk ma, ebben voltunk jobbak a görögöknél.





