Hornyák Zsolt az Üllői úti meccshez hasonló teljesítményt szeretne látni csapatától – így várják a vezetőedzők a mai bajnokit.
Robbie Keane
A csütörtöki meccs kapcsán mind tudtuk, hogy elképesztő lesz az atmoszféra, tudtuk, milyen nehéz körülmények várnak majd ránk. A szurkolóik elképesztőek voltak, de a mieink is fent, a sarokban, úgyhogy nagy köszönet nekik a nagy utazásért. Abból a stadionból szinte lehetetlen győztesen távozni, elképesztően forró a hangulat, a csapatuk kiváló volt, nézzük csak meg, kik jöttek be a kispadról, Duran önmagában 60 millió eurót ért, többet, mint az egész csapatom. Ha mindezt figyelembe vesszük, amellett, hogy idegenben játszottunk, abszolút elégedettek lehetünk az egy ponttal. Persze, jó lett volna nyerni, de edzőként reálisnak kell lennem. A Puskás Akadémia ellen ugyanígy koncentrálni kell tovább, bízom benne, hogy a srácok ugyanezzel az energiával játszanak majd, mint csütörtökön, ezt át kell vezetünk a bajnoki meccsekbe is. Tudjuk, hogy az előző mérkőzésen ez nem sikerült, de öt héttel ezelőtt viszont ez remekül ment, azt a szintet kell elérnünk, illetve ugyanezt a mentalitást, amit a Fenerbahce ellen mutattunk, amely igazi top csapat volt.
Hornyák Zsolt
Nagyon felkészülten és motiváltan léptünk pályára a negyedik fordulóban, a védelmünk kiválóan működött, Szappanos Peti fantasztikusan védett, elöl pedig pontosak voltunk a befejezéseknél, így végül Lukács Dani duplájának köszönhetően sikerült újabb győzelmet ünnepelni a Groupama Arénában. Bízom benne, hogy a hazai mérkőzésen is hasonló teljesítményre leszünk képesek a Ferencvárossal szemben. Minden meccsen a győzelem a cél! Arra koncentrálunk, hogy jó játékkal jó eredményt érjünk el a Ferencvárossal szemben, meg kell tennünk minden tőlünk telhetőt a három pontért.





