A Kazincbarcika gólszerzőjét kérdezték.
Kártik Bálint
Ez volt a tervünk a meccsre. Nem szerettük volna hagyni őket játszani, mert nyilván egyénileg és csapatként is tudjuk, hogy milyen kvalitású játékosok alkotják a Ferencvárost. Próbáltuk megölni ezeket a támadásfelépítéseiket. Nagyon jól sikerült, úgy gondolom. Tehát a méregfogakat ki tudtuk húzni. Nyilván a hosszú labdákból voltak lepattanók, amiket felszedtek, ők is veszélyeztettek. Viszont nem csak az elején, az egész mérkőzésen nagyon jól álltunk hozzá, és talán több is volt ebben. Nem tudom, mennyire látszódik rajtam, de jelen pillanatban még én is próbálom magam összeszedni, mert azért így 92 percig folyamatosan ezt csinálni, nyilván az utolsó 10 percre már kevesebb volt az erőből. Viszont végigdolgoztuk az egész meccset, úgyhogy le a kalappal mindenki előtt. Nagyon-nagyon elfáradtam, meg szerintem mindenki, de ennyit bele kell rakni egy Ferencváros elleni meccsbe, hogy talán egy jobb eredményt elérjünk. Nem rúgtam még sok 11-est az első osztályban. Egyet ugye nekem balra rúgtam. Nyilván számítottam rá, hogy megnézik és oda fog ugrani a Dénes. Ezért úgy gondoltam, hogy talán ha most középre berúgítom, akkor azzal szerencsém lesz. Jól sikerült.





