Kubatov Gábor és Orosz Pál tartja, a téma a labdarúgó csapat lesz.

Az FTC elnöke, Kubatov Gábor ankétra hívja az A-típusú szurkolói kártyával rendelkező zöld-fehér szimpatizánsokat a Groupama Arénába. Nagyon fontos, ahogy legutóbb, ezúttal is az Aréna főépületében, a 2. emeleten, zárt térben tartjuk az ankétot! A találkozó célja idén is kizárólag a férfi labdarúgó csapat teljesítményének értékelése.

Időpont

A kezdés időpontja 2025. október 16-án, csütörtökön 18.00 óra, kérjük, érkezzenek időben. Az ankét időtartama másfél óra! Kapunyitás 17.30 órakor.

Helyszín

Szurkolóink a Groupama Aréna főépületének 2. emeletén (a VIP teremben) foglalhatnak helyet érkezési sorrendben. Parkolóhelyet nem tudunk biztosítani (a környéken 18 óráig parkolási díjat kell fizetni).

Beléptetés

Kizárólag a Groupama Aréna főépületének főbejáratán keresztül lehetséges a belépés a szurkolói kártya és egy fényképes, személyazonosításra alkalmas igazolvány együttes felmutatásával! Kapunyitás 17.30-tól.

Meghívottak köre

A Groupama Arénába érvényes A-típusú szurkolói kártyával rendelkező szimpatizánsaink. (Figyelem, az elmúlt évek gyakorlatától eltérően kizárólag azon szurkolóink lehetnek jelen az ankéton, akiknél a kártyakiváltás folyamata során vénalenyomat készült!)

Résztvevők az FTC képviseletében

Kubatov Gábor, az FTC elnöke és Orosz Pál, az FTC Labdarúgó Zrt. vezérigazgatója.

Kérjük, A-típusú szurkolói kártyáját és fényképes személyazonosító igazolványát feltétlenül hozza magával!

Fradi.hu