Az M4 Sport összeállítása a Pro Recco elleni győzelemről.
@fradimedia 🩷 Közösen a mellrák elleni küzdelemért 🩷 Az FTC-Telekom címvédő, háromszoros BL-győztes férfi vízilabdacsapata tegnap nemcsak a győzelemért, hanem egy fontos ügyért is vízbe szállt és 6. alkalommal meg is nyerte a szuperkupát. 🏆 Egész októberben a Telekommal együtt a mellrák elleni küzdelemre és az egészségtudatos életmód fontosságára szeretnénk felhívni a figyelmet. Arra buzdítunk mindenkit, hogy tegyen az egészségéért – legyen az egy szűrővizsgálat, egy új mozgásforma kipróbálása, vagy csak egy tudatos döntés a mindennapokban. A megelőzésben ráadásul segítséget nyújthat a Telekom Egészség szolgáltatás is 👉 http://www.telekom.hu/telekom-egeszseg #waterpolo #champions #nekedbe #pink #october





