Nyilatkozatok a hétvégi szarvaskendi fociünnepről – a lefújás utáni emelkedett pillanatok felvételét is láthatod.

Összefoglaló: M4 Sport
Teljes mérkőzés: MédiaKlikk

Esztergályos Csaba

Minden egyes percét, másodpercét élveztem ennek a meccsnek, hiszen a Ferencvárossal játszottunk. Tudtam, hogy sok dolgom lesz a kapuban, így is történt, de ez már azért egy kicsit fárasztó volt. A legjobb pillantom talán a büntetőnél volt, megfogtam a 11-est, igaz, a kipattanóra nem értünk oda. Elfáradtam, de nem baj, örök élmény marad ez a meccs.

Kurucz Ádám, a Szarvaskend vezetőedzője

Álmomban sem gondoltam, hogy én egyszer Robbie Keane-nel arról beszélgetek, hogy milyen mérkőzés vár hamarosan a Ferencvárosra az Európa Ligában. Nagyon jó volt a közönség, hihetetlen atmoszférát teremtettek, a játékosok pedig megtapasztalhatták, hogy milyen érzés egy ilyen szintű csapat ellen futballozni. Nagyon jó volt megélni mindezt. Az első félidőben elég jól tartottuk magunkat, aztán kijöttek a kondícionális különbségek. És megtisztelt minket azzal a Ferencváros, hogy egy percre nem engedett ki, végig kőkeményen meccsben volt, ezért is lett ekkora a különbség. Szerdán fontos meccset, szomszédvári rangadót vívunk a Körmend ellen, igyekszünk addig regenerálódni, és a Fradi ellen szerzett tapasztalatokra, élményekre építve megpróbálunk győzni.

Vörös Zsolt, a Szarvaskend SE elnöke

Korrekt volt a Fradi, az edzőjük kérte tőlük, hogy ne vegyenek vissza, nyomják, sajnos a játékosok ezt be is tartották, vártam már, hogy vége legyen. Most egy hétig pakolhatunk vissza mindent, idefelé is egy hétbe telt, de most, a meccs után már nincs akkora lelkesedés, mint előtte…

Somogyi Nikolett, Szarvaskend polgármestere

Nagyon nagy munka volt a szombati napban, szerencsére megvolt az összefogás a településen, a falu lakói száz százalékban a csapat mögé álltak. Biztosítanunk kellett a lelátókat, a biztonsági szolgálatot, a meccs közvetítésének a feltételeit, de nagyon elégedett vagyok mindennel. Amikor elkezdődött a meccs, és körbenéztem, szinte sírva tudtam volna fakadni örömömben, hogy ennyi embert vendégül tudtunk látni. Jó volt a hangulat, a szurkolók megtettek mindent a csapatért, a játékosoktól is megkaptuk azt, amit vártunk.

Blikk, VAOL