Az első percek megilletődöttsége után pariban voltunk az osztrákokkal, de a helyzetkihasználásunk hagyott némi kívánnivalót maga után – Laskawy Ferenc, Nagy Krisztián és Rasmus Bengtsson értékelt a tegnapi meccs után.

Férfi jégkorong, ICEHL, alapszakasz, 1. forduló
Ferencváros 2-4 Villacher SV
Harmadok: 1-3, 0-0, 1-1
Gólok: Kestila (Laskawy), Bengtsson (+1, Shaw)

Beszámoló: Fradi.hu

Bálizs (Nagy Kristóf)
Bengtsson, Ytterell – Trépanier, Coulter, Shaw
Tyni, Lindgren – Sofron, Rönni, Tammela
Tóth G., Horváth – Laskawy, Kestilä, Mihalik
Galajda, Hadobás – Mattyasovszky, Nagy Krisztián, Molnár

Laskawy Ferenc, Nagy Krisztián és Rasmus Bengtsson a FradiMédiának és a SportalTV-nek:

@kubatovgabor

Szezonnyitó meccs a jégen! Új liga, új kihívások! Szép volt, fiúk! 🟢⚪️

♬ eredeti hang – Kubatov Gábor