Az évtizedek óta fradisták és a fiatalabbak egyaránt kipróbálhatják magukat és megismerhetik a Fradi Sétafoci remek, családias közösségét.

FTC Sétafoci családi nap a Kocsis Sándor Sportközpontban a kőbányai Szent László Napok keretében!

Jelentős dátum következik közösségünk történetében: 1 éves lett egyesületünk! Ezt egy ünnepi, hétvégi összejövetellel szeretnénk megünnepelni, melyet szombaton 10 órai kezdettel tartunk a Bihari úton.

A program:
Sétafoci házi bajnokság, ahol csak a részvétel a fontos (de az nagyon!)
Böntetőrúgó bajnokság (kiskapura párosban, nagykapura egyénileg)
Lövőerő mérő bajnokság)
Természetesen a születésnapi ajándék sem marad el, ugyanis ekkor (és csakis ekkor) kapják meg tagjaink a vadonatúj sétafoci felszereléseket!
Csapat- és egyéni fotózás!
Tombola!

Ráadás program:
15 órától a kőbányai pince rendszer meglátogatása (fakultatív)

Családtagokat, ismerősöket is szeretettel várunk. Mindenki hozzon magával a játékra zöld, fehér és fekete pólókat. Ha a rokon, barát is beszáll a játékba, akkor ő is. A meccseket hivatásos játékvezetők fogják vezetni! Az esemény alatt folyamatosan büfé üzemel!

Az esemény a július 12-13-i első magyarországi nemzetközi tornánk főpróbája lesz. Hangosítás, rendezői sátor, orvosi felügyelet. Bárki beállhat közénk, nemre, korra való tekintet nélkül.