Így teljesítettek játékosaink az előrejátékban, illetve így oszlott meg köztük a terhelés.
Az első táblázatban a szezonban pályára lépett 41 játékos játékperceit találjátok, összesen és sorozatonként, valamint azt, hogy ez a lehetséges játékpercek hány százaléka volt. Négyen voltak ott a játékpercek legalább kétharmadán, velük együtt nyolcan voltak a gyepen a játékpercek legalább 50%-ban, míg tízen nem érték el az 5%-át. A 41 játékosból öten, Civic, Ben Romadan, Marquinhos, Knoester és Abena már nem a játékosunk.
| Név | Össz. perc | Össz. perc % | NBI perc | NBI perc % | Nemzetközi perc | Nemzetközi perc % | Magyar Kupa perc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cissé | 4531 | 89.90% | 2680 | 90.24% | 1378 | 95.69% | 473 |
| Makreckis | 3975 | 78.87% | 2257 | 75.99% | 1243 | 86.32% | 475 |
| Gartenmann | 3963 | 78.63% | 2465 | 83.00% | 1081 | 75.07% | 417 |
| Dibusz | 3963 | 78.63% | 2430 | 81.82% | 1143 | 79.38% | 390 |
| Varga B. | 3051 | 60.54% | 2018 | 67.95% | 780 | 54.17% | 253 |
| Adama Traore | 2837 | 56.29% | 1493 | 50.27% | 1198 | 83.19% | 146 |
| Abu Fani | 2819 | 55.93% | 1481 | 49.87% | 1162 | 80.69% | 176 |
| Maiga | 2609 | 51.77% | 1655 | 55.72% | 709 | 49.24% | 245 |
| Zachariassen | 2459 | 48.79% | 1145 | 38.55% | 990 | 68.75% | 324 |
| Ramírez | 2410 | 47.82% | 1225 | 41.25% | 957 | 66.46% | 228 |
| Rommens | 2093 | 41.53% | 1053 | 35.45% | 1010 | 70.14% | 30 |
| Civic | 2083 | 41.33% | 1309 | 44.07% | 541 | 37.57% | 233 |
| Tóth A. | 1967 | 39.03% | 1330 | 44.78% | 143 | 9.93% | 494 |
| Saldanha | 1766 | 35.04% | 1001 | 33.70% | 442 | 30.69% | 323 |
| Raul Gustavo | 1622 | 32.18% | 955 | 32.15% | 606 | 42.08% | 61 |
| Ben Romadan | 1613 | 32.00% | 919 | 30.94% | 543 | 37.71% | 151 |
| Pesity | 1590 | 31.55% | 928 | 31.25% | 394 | 27.36% | 268 |
| Szalai | 1408 | 27.94% | 868 | 29.23% | 94 | 6.53% | 446 |
| Kady | 1376 | 27.30% | 764 | 25.72% | 522 | 36.25% | 90 |
| Kehinde | 1294 | 25.67% | 839 | 28.25% | 206 | 14.31% | 249 |
| Romao | 963 | 19.11% | 618 | 20.81% | 135 | 9.38% | 210 |
| Keita | 579 | 11.49% | 534 | 17.98% | 0 | 0.00% | 45 |
| Gróf | 570 | 11.31% | 270 | 9.09% | 180 | 12.50% | 120 |
| Botka | 511 | 10.14% | 250 | 8.42% | 171 | 11.88% | 90 |
| Varga Á. | 507 | 10.06% | 270 | 9.09% | 147 | 10.21% | 90 |
| Gruber | 505 | 10.02% | 329 | 11.08% | 120 | 8.33% | 56 |
| Joseph | 467 | 9.27% | 354 | 11.92% | 0 | 0.00% | 113 |
| Kaján | 404 | 8.02% | 342 | 11.52% | 27 | 1.88% | 35 |
| Knoester | 343 | 6.81% | 0 | 0.00% | 253 | 17.57% | 90 |
| Pászka | 308 | 6.11% | 224 | 7.54% | 0 | 0.00% | 84 |
| Tyirkovity | 294 | 5.83% | 178 | 5.99% | 0 | 0.00% | 116 |
| Misidjan | 211 | 4.19% | 93 | 3.13% | 99 | 6.88% | 19 |
| Bassey | 138 | 2.74% | 91 | 3.06% | 47 | 3.26% | 0 |
| Pappoé | 91 | 1.81% | 31 | 1.04% | 0 | 0.00% | 60 |
| Owusu | 87 | 1.73% | 73 | 2.46% | 14 | 0.97% | 0 |
| Marquinhos | 76 | 1.51% | 0 | 0.00% | 76 | 5.28% | 0 |
| Madarász | 19 | 0.38% | 19 | 0.64% | 0 | 0.00% | 0 |
| Abena | 18 | 0.36% | 0 | 0.00% | 18 | 1.25% | 0 |
| Szevikjan | 7 | 0.14% | 0 | 0.00% | 7 | 0.49% | 0 |
| Katona | 5 | 0.10% | 0 | 0.00% | 5 | 0.35% | 0 |
| Henrique | 4 | 0.08% | 4 | 0.13% | 0 | 0.00% | 0 |
A második táblázat az NBI-es támadóteljesítményt mutatja. 22-en kerültek be ebbe a táblázatba, tíz pontig öten, öt pontig tizenhárman jutottak.
| Név | NBI gól | NBI gólpassz | NBI kulcspassz | NBI összes pont | NBI perc | NBI perc / pont |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Saldanha | 10 | 3 | 1 | 14 | 1001 | 71.5 |
| Varga B. | 12 | 2 | 14 | 2018 | 144.1 | |
| Pesity | 9 | 1 | 1 | 11 | 928 | 84.4 |
| Tóth A. | 2 | 8 | 1 | 11 | 1330 | 120.9 |
| Abu Fani | 2 | 7 | 1 | 10 | 1481 | 148.1 |
| Kady | 2 | 3 | 2 | 7 | 764 | 109.1 |
| Kehinde | 2 | 5 | 7 | 839 | 119.9 | |
| Makreckis | 1 | 5 | 1 | 7 | 2257 | 322.4 |
| Ben Romadan | 3 | 2 | 1 | 6 | 919 | 153.2 |
| Civic | 6 | 6 | 1309 | 218.2 | ||
| Adama Traore | 3 | 2 | 1 | 6 | 1493 | 248.8 |
| Joseph | 4 | 1 | 5 | 354 | 70.8 | |
| Szalai | 4 | 1 | 5 | 868 | 173.6 | |
| Keita | 2 | 1 | 3 | 534 | 178 | |
| Maiga | 2 | 1 | 3 | 1655 | 551.7 | |
| Gartenmann | 3 | 3 | 2465 | 821.7 | ||
| Cissé | 1 | 2 | 3 | 2680 | 893.3 | |
| Raul Gustavo | 2 | 2 | 955 | 477.5 | ||
| Gruber | 1 | 1 | 329 | 329 | ||
| Rommens | 1 | 1 | 1053 | 1053 | ||
| Zachariassen | 1 | 1 | 1145 | 1145 | ||
| Ramírez | 1 | 1 | 1225 | 1225 |
A harmadikban a nemzetközi és Magyar Kupa támadóteljesítmény látható. A Bajnokok Ligájában és az Európa Ligában, illetve kupában 15-15-en tettek hozzá legalább egy gólhoz és az EL-főtáblán volt egy öngól is. A két sorozatban összesen 21-en kerültek fel a góltáblára.
| Név | Nemzetközi perc | BL / EL gól | BL / EL gólpassz | BL / EL kulcspassz | BL / EL összes pont | Nemzetközi perc / pont | Magyar Kupa perc | Magyar Kupa gól | Magyar Kupa gólpassz | Magyar Kupa kulcspassz | Magyar Kupa összes pont | Magyar Kupa perc / pont | Nemzetközi és MK perc / pont |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varga B. | 780 | 7 | 1 | 8 | 97.5 | 253 | 2 | 2 | 4 | 63.3 | 12 | ||
| Adama Traore | 1198 | 5 | 2 | 7 | 171.1 | 146 | 1 | 1 | 146 | 8 | |||
| Zachariassen | 990 | 3 | 1 | 4 | 247.5 | 324 | 3 | 1 | 4 | 81 | 8 | ||
| Abu Fani | 1162 | 1 | 2 | 1 | 4 | 290.5 | 176 | 1 | 1 | 2 | 88 | 6 | |
| Saldanha | 442 | 1 | 1 | 442 | 323 | 3 | 1 | 1 | 5 | 64.6 | 6 | ||
| Ben Romadan | 543 | 2 | 2 | 271.5 | 151 | 1 | 2 | 3 | 50.3 | 5 | |||
| Kady | 522 | 1 | 4 | 5 | 104.4 | 90 | 0 | 5 | |||||
| Ramírez | 957 | 2 | 1 | 3 | 319 | 228 | 1 | 1 | 228 | 4 | |||
| Pesity | 394 | 1 | 1 | 394 | 268 | 2 | 1 | 3 | 89.3 | 4 | |||
| Cissé | 1378 | 2 | 1 | 3 | 459.3 | 473 | 0 | 3 | |||||
| Tóth A. | 143 | 1 | 1 | 143 | 494 | 2 | 2 | 247 | 3 | ||||
| Marquinhos | 76 | 1 | 1 | 1 | 3 | 25.3 | 0 | 0 | 3 | ||||
| Makreckis | 1243 | 0 | 475 | 1 | 1 | 2 | 237.5 | 2 | |||||
| Rommens | 1010 | 1 | 1 | 2 | 505 | 30 | 0 | 2 | |||||
| Joseph | 0 | 0 | 113 | 2 | 2 | 56.5 | 2 | ||||||
| Dibusz | 1143 | 0 | 390 | 1 | 1 | 390 | 1 | ||||||
| Maiga | 709 | 1 | 1 | 709 | 245 | 0 | 1 | ||||||
| Civic | 541 | 0 | 233 | 1 | 1 | 233 | 1 | ||||||
| Kehinde | 206 | 0 | 249 | 1 | 1 | 249 | 1 | ||||||
| Romao | 135 | 0 | 210 | 1 | 1 | 210 | 1 | ||||||
| Gruber | 120 | 1 | 1 | 120 | 56 | 0 | 1 | ||||||
| öngól | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Végül az összesített teljesítményt láthatjátok az ellenfél kapujánál, 25-en kerültek iratkoztak fel. Ketten, Varga és Saldanha érték el a 20 pontot, további 6 játékos érte el a 10 pontot. Az NBI-ben 33 meccsen 64 gólt (1.94), 16 (egy hosszabbítás) nemzetközi meccsen 25-öt (1.3), míg a Magyar Kupában 6 meccsen (két hosszabbítás) 16-ot (2.40), összesen 105-öt 55 (3 hosszabbítás) találkozón (1.875).
| Név | Összes gól | Összes gólpassz | Összes kulcspassz | Összes pont | NBI perc / pont | Nemzetközi perc / pont | Összes perc / pont |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varga B. | 21 | 5 | 0 | 26 | 144.1 | 97.5 | 117.3 |
| Saldanha | 14 | 4 | 2 | 20 | 71.5 | 442 | 88.3 |
| Abu Fani | 4 | 10 | 2 | 16 | 148.1 | 290.5 | 176.2 |
| Pesity | 11 | 3 | 1 | 15 | 84.4 | 394 | 106 |
| Adama Traore | 8 | 5 | 1 | 14 | 248.8 | 171.1 | 202.6 |
| Tóth A. | 2 | 11 | 1 | 14 | 120.9 | 143 | 140.5 |
| Kady | 3 | 7 | 2 | 12 | 109.1 | 104.4 | 114.7 |
| Ben Romadan | 6 | 4 | 1 | 11 | 153.2 | 271.5 | 146.6 |
| Zachariassen | 6 | 3 | 0 | 9 | 1145 | 247.5 | 273.2 |
| Makreckis | 2 | 6 | 1 | 9 | 322.4 | 441.7 | |
| Kehinde | 2 | 5 | 1 | 8 | 119.9 | 161.8 | |
| Joseph | 6 | 1 | 0 | 7 | 70.8 | 66.7 | |
| Civic | 0 | 7 | 0 | 7 | 218.2 | 297.6 | |
| Cissé | 3 | 3 | 0 | 6 | 893.3 | 459.3 | 755.2 |
| Ramírez | 1 | 3 | 1 | 5 | 1225 | 319 | 482 |
| Szalai | 4 | 1 | 0 | 5 | 173.6 | 281.6 | |
| Maiga | 2 | 2 | 0 | 4 | 551.7 | 709 | 652.3 |
| Marquinhos | 1 | 1 | 1 | 3 | 25.3 | 25.3 | |
| Rommens | 2 | 0 | 1 | 3 | 1053 | 505 | 697.7 |
| Gartenmann | 3 | 0 | 0 | 3 | 821.7 | 1321 | |
| Keita | 0 | 2 | 1 | 3 | 178 | 193 | |
| Gruber | 1 | 1 | 0 | 2 | 329 | 120 | 252.5 |
| Raul Gustavo | 2 | 0 | 0 | 2 | 477.5 | 811 | |
| Dibusz | 0 | 1 | 0 | 1 | 3963 | ||
| Romao | 0 | 0 | 1 | 1 | 963 | ||
| öngól | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |




