Statisztikai adatok és videós összeállítás új játékosunkról.
| Játékos | Cadu | Cristian Ramírez | Eldar Civic |
|---|---|---|---|
| Csapata az elmúlt szezonban | Viktoria Plzeň | Ferencváros | Ferencváros |
| Poszt | Balfutó, Balhátvéd, Jobbhátvéd | Balhátvéd, Balfutó | Balhátvéd, balfutó |
| Kor | 27 | 30 | 29 |
| Lejátszott mérkőzések | 46 | 37 | 34 |
| Játszott percek | 3625 | 2521 | 2222 |
| Láb | jobb | bal | bal |
| Magasság (cm) | 171 | 172 | 182 |
| Súly (kg) | 70 | 76 | 76 |
| Gólok | 2 | 1 | 0 |
| Várható gólok (xG) | 1.77 | 0.35 | 0.53 |
| Sikeres támadó akciók 90 percenként | 2.68 | 2.36 | 2.96 |
| Gólok 90 percenként | 0.05 | 0.04 | 0 |
| Várható gólok (xG) 90 percenként | 0.04 | 0.01 | 0.02 |
| Lövések | 28 | 17 | 14 |
| Lövések 90 percenként | 0.7 | 0.61 | 0.57 |
| Kaput eltaláló lövések % | 25 | 35.29 | 35.71 |
| Gólkonverzió % | 7.143 | 5.882 | 0 |
| Cselek 90 percenként | 2.38 | 1.43 | 2.23 |
| Sikeres cselek % | 57.29 | 70 | 65.45 |
| Támadó párharcok 90 percenként | 5.54 | 3.71 | 5.55 |
| Megnyert támadó párharcok % | 40.81 | 57.69 | 49.64 |
| Labdaérintések a tizenhatoson belül 90 percenként | 1.54 | 0.57 | 1.26 |
| Progresszív labdavezetések 90 percenként | 1.56 | 2.11 | 1.9 |
| Cselek 90 percenként | 2.38 | 2.23 | 1.43 |
| Sikeres cselek % | 57.29 | 65.45 | 70 |
| Labdavesztési index | 3.77 | 3.93 | 4.08 |
| Gólpasszok | 5 | 3 | 6 |
| Gólpasszok 90 percenként | 0.12 | 0.11 | 0.24 |
| Várható gólpasszok (xA) | 3.96 | 2.06 | 3.07 |
| Várható gólpasszok (xA) 90 percenként | 0.1 | 0.07 | 0.12 |
| Beadások 90 percenként | 2.95 | 3.39 | 3.89 |
| Pontos beadások % | 36.97 | 32.63 | 31.25 |
| Passzok 90 percenként | 36.05 | 57.3 | 45.73 |
| Pontos passzok % | 76.58 | 84.8 | 80.43 |
| Előre passzok 90 percenként | 13.03 | 21.49 | 18.75 |
| Pontos előre passzok % | 64.95 | 78.57 | 77.54 |
| Hátrapasszok 90 percenként | 7.47 | 8.39 | 7.9 |
| Pontos hátrapasszok % | 92.03 | 96.17 | 95.9 |
| Oldalpasszok 90 percenként | 9.04 | 19.39 | 11.34 |
| Pontos oldalpasszok % | 77.75 | 86.74 | 76.07 |
| Hosszú passzok 90 percenként | 4.59 | 6.82 | 3.32 |
| Pontos hosszú passzok % | 53.51 | 62.83 | 57.32 |
| Átlagos passzhossz (m) | 17.38 | 19.54 | 18.59 |
| Átlagos hosszú passzhossz (m) | 28.63 | 31.93 | 24.67 |
| Második gólpasszok 90 percenként | 0.1 | 0.04 | 0 |
| Harmadik gólpasszok 90 percenként | 0.02 | 0 | 0.16 |
| Okos passzok 90 percenként | 0.1 | 0.11 | 0.16 |
| Pontos okos passzok % | 50 | 33.33 | 50 |
| Kulcspasszok 90 percenként | 0.3 | 0.32 | 0.41 |
| Passzok a támadóharmadba 90 percenként | 4.25 | 8.93 | 7.17 |
| Pontos passzok a támadóharmadba % | 64.33 | 73.2 | 81.36 |
| Passzok a tizenhatos területére 90 percenként | 3.4 | 3.68 | 3.65 |
| Pontos passzok a tizenhatos területére % | 51.82 | 44.66 | 47.78 |
| Kiugratások 90 percenként | 0.3 | 0.54 | 0.49 |
| Pontos kiugratások % | 33.33 | 60 | 50 |
| Mélyégi sikeres átadások 90 percenként | 0.99 | 0.68 | 0.81 |
| Mélyégi sikeres beadások 90 percenként | 1.17 | 1.07 | 1.13 |
| Progresszív passzok 90 percenként | 8.19 | 11.78 | 11.46 |
| Pontos progresszív passzok % | 76.06 | 82.12 | 78.09 |
| Pontos passzok % | 76.58 | 80.43 | 84.8 |
| Kulcspasszok 90 percenként | 0.3 | 0.41 | 0.32 |
| Beadások 90 percenként | 2.95 | 3.89 | 3.39 |
| Pontos beadások % | 36.97 | 31.25 | 32.63 |
| Sikeres védekező akciók 90 percenként | 8.71 | 6.82 | 8.34 |
| Védekező párharcok 90 percenként | 5.44 | 5.07 | 5.99 |
| Megnyert védekező párharcok % | 63.01 | 63.38 | 66.89 |
| Légi párharcok 90 percenként | 1.49 | 1.96 | 3.08 |
| Megnyert légi párharcok % | 45 | 45.45 | 52.63 |
| Becsúszó szerelések 90 percenként | 0.27 | 0.11 | 0.12 |
| Labdabirtokláshoz igazított becsúszó szerelések | 0.37 | 0.16 | 0.19 |
| Blokkolt lövések 90 percenként | 0.2 | 0.25 | 0.2 |
| Labdaszerzések 90 percenként | 5.02 | 3.5 | 4.21 |
| Labdabirtokláshoz igazított labdaszerzések | 6.8 | 5.34 | 6.53 |
| Szabálytalanságok 90 percenként | 0.94 | 1.07 | 0.97 |
| Sárga lapok | 5 | 3 | 4 |
| Sárga lapok 90 percenként | 0.12 | 0.11 | 0.16 |
| Piros lapok | 0 | 0 | 1 |
| Piros lapok 90 percenként | 0 | 0 | 0.04 |
| Labdabirtokláshoz igazított becsúszó szerelések | 0.37 | 0.19 | 0.16 |
| Labdabirtokláshoz igazított labdaszerzések | 6.8 | 6.53 | 5.34 |
| Légi párharcok 90 percenként | 1.49 | 3.08 | 1.96 |
| Megnyert légi párharcok % | 45 | 52.63 | 45.45 |
| Szabálytalanságok 90 percenként | 0.94 | 0.97 | 1.07 |




