A Felcsút vezetőedzője bajnoki döntőre készül.
Hornyák Zsolt
A következő héten a Ferencváros otthonába látogatunk és tudunk játszani az első kettő, vagy az első és a második csapat a bajnokságból egymás ellen és eldőlhet a bajnoki cím sorsa. Mást se szerettünk volna és mást se szerettünk volna jobban betervezni. Én bízok a csapatomban és már várom a következő hetet, bár nagyon nehéz ellenfél otthonába látogatunk, de ebből is örülök a három pontnak, hogy még ott voltunk, kontaktusba tudunk lenni a Ferencvárossal és tényleg nagyon fontos volt a Fehérvár elleni mérkőzés is. De arról beszéltünk, ha meg tudjuk nyerni a meccset, akkor szemtől szembe lehet, hogy el tudjuk dönteni majd, hogy ki lesz az első, ki lesz a második a bajnokságba. Én bízok egy jó mérkőzésben, következőbe gondolok.





