A Fradi Zónában értékelt duplázó támadónk.
Aleksandar Pesic
Először is köszönet a társaknak, a stábnak és a szurkolóknak is. Nehéz meccsre számítottunk. Az első perctől az utolsóig agresszíven játszottunk, magasan letámadtunk. Sok dolgot gyakoroltunk a héten az edzéseken, ezt ma a pályán is megmutattuk. Nagyon örülök, hogy megnyertük ezt a mérkőzést a válogatott szünet előtt. Most több időnk lesz felkészülni a következő feladatra.





