A Viktoria korábbi játékosát és Robert Vagnert is kérdezték.
Robert Vagner
Nem tetszett a Viktoria budapesti fellépése, a támadások nem sikerültek, a fiúk nem uralták a labdát. Ott lógott a levegőben a bekapott gól, ami meg is érkezett, aztán a teljesítmény kicsit javult, de nem eléggé. Ha sikeres akarsz lenni Európában, másképp kell hozzáállnod. A Ferencváros is csalódást okozott, szinte semmit sem mutatott. Valószínűleg abban reménykednek, hogy az 1-0-s eredmény elég lesz nekik. Láttam a hétvégi, Paks elleni hazai meccsüket, amit 2-0-ra elveszítettek. Jobbak voltak, volt kapufájuk, és Keane edző nem értette, miért nem nyertek ennyi helyzettel. Valójában a legutóbbi öt meccsükből csak a Plzent győzték le. De ez a párharc még nem ért véget, csak a fele ment le, és továbbra is hiszek abban, hogy a fiúk hazai pályán képesek két gólt szerezni és továbbjutni a Fradi ellen.
Tomas Horava
Több esélyt adok a Ferencvárosnak, mert megnyerte az első meccset, így előnnyel vág neki a visszavágónak, ez az egy gól is dönthet a hasonló játékerőt képviselő csapatok párharcában. Budapesten a gyenge támadójáték okozta a Viktoria vesztét, a visszavágón mindenképpen javítani kell. A csapat régóta jó futballt játszik, házigazdaként kifejezetten erős, a bajnokságban és a kupában is uralja a hazai találkozóit. Plzenben a játékosoknak valahogy sokkal több az önbizalmuk, talán a szurkolóik miatt is. Biztos vagyok benne, hogy csütörtök este agresszív, erőtől duzzadó együttest láthatunk, amely a találkozó elején megpróbálja nyomás alá helyezni ellenfelét. Fontos lenne, hogy az első néhány helyzet közül egyet legalább értékesítsen a csapat, onnantól pedig nyílt lenne a továbbjutás kérdése. Bár a vendégeknél van az előny, bízom a Viktoria továbbjutásában.





