Hátvédünket kérdezték a mai bajnoki előtt.
– Nincs megállás, a ZTE elleni hétközi bajnoki után már jön is a Puskás Akadémia ellen rangadó. Mire számítasz?
– Izgatottan várjuk a Puskás Akadémia elleni bajnokit. Mindig jó dolog, ha gyorsan jön az újabb mérkőzés egy olyan után, amelyen nem értük el a megfelelő eredményt. Ilyenkor azonnal meg akarod ragadni a lehetőséget, hogy visszatérj a győztes útra, és ez egy tökéletes meccs lesz erre. Mindenkinek meg akarjuk mutatni, hogy a Fradi Magyarország legjobb csapata.– Robbie Keane vezetőedző jelezte a ZTE ellen banjoki után, hogy többen betegséggel küzdenek a keretben. Hogy áll most a csapat ezen a téren?
– Az ilyen szituációk során nyilvánul meg az, hogy kellően nagy kerettel rendelkezünk. Minden posztra van legalább két hasonló képességű játékos, valamint ez egy lehetőség minden olyan játékosnak, akik eddig kevesebb lehetőséghez jutottak, hogy most megmutassák a bennük rejlő potenciált.– A felkészülés során mire hívta fel a figyelmeteket a szakmai stáb?
– Úgy gondolom, hogy a Puskás Akadémia erejét a csapategység, az összeszokottság adja, nem tudnék kiemelni külön-külön egy labdarúgót sem. Biztosan igyekeznek majd együtt, kompaktan mozogva megnehezíteni a támadásépítéseinket.– Alapemberévé váltál az FTC-nek, érzed az ebből fakadó felelősséget?
– Teljes mértékben, igyekszem hátulról tartást adni a csapatnak. Biztos vagyok benne, hogy nem az én játékom a leglátványosabb, nekem más erősségeim vannak a pályán. Nagyon örülök annak, hogy egy ekkora klubhoz tartozhatok, igyekszem ezt a pályán mindig megmutatni.





