Bajnokok Ligája csoportmeccs és NBI-es bajnoki vár ma kéziseinkre – Béatrice Edwige, Bujdosó Bendegúz és Horváth-Garaba Ádám nyilatkozott.
Női kézilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, A-csoport, 12. forduló
Érd, 16.00: Ferencváros – Storhamar HE
Jegy: 2500 Ft – 35000 Ft – megvásárolható online vagy a helyszínen.
TV: SportTV
Oddsok a mérkőzésre: H – 1.11, D – 15.00, V – 9.00, további fogadási események: TippmixPRO
Béatrice Edwige a FradiMédiának:
Béatrice Edwige
Harcos ellenfélre számítok, hiszen a Storhamarnak pontokra lenne szüksége ahhoz, hogy biztosítsa helyét a következő körben. Gyors csapatról van szó, épp ezért nagyon oda kell figyelnünk a visszarendeződésre, hogy ne engedjünk lerohanásokat és könnyű gólokat nekik. Szeretnénk jobban teljesíteni, mint a legutóbbi hazai meccsünkön, hogy ezzel köszönjük meg a szurkolóknak a fantasztikus támogatást, amit a Bajnokok Ligájának ebben a részében mutattak. Ezt követően a BL-ben a negyeddöntőig nem lesz hazai meccsünk, szóval ez kiváló pillanat arra, hogy igazán jól kézilabdázzunk, keményen védekezzünk és támadásban is hatékonyak legyünk.
Férfi kézilabda, NBI, 14. forduló
Gyöngyös, 18.00: Gyöngyösi KK – Ferencváros
Jegy: diák/nyugdíjas 2500 Ft, felnőtt 3000 Ft – megvásárolható online és a helyszínen.
TV: YouTube
Oddsok a mérkőzésre: H – 2.57, D – 9.25, V – 1.73, további fogadási események: TippmixPRO
Bujdosó Bendegúz a FradiMédiának:
Bujdosó Bendegúz
Magunkra koncentrálunk, de egy nagyon masszív, nehéz mérkőzés vár ránk. A Gyöngyös egy összeszokott brigád, jó erőkből, ezért megint a védekezés lesz a kulcs. Csak úgy tudunk nyerni, ha megint komplett lesz a védekezésünk, és abból találunk gyors gólokat, mert akkor támadásban sem kell sokáig szenvedni a kemény hatos faluk ellen.
Horváth-Garaba Ádám
Boldog vagyok, hogy bemutatkozhattam. Köszönöm a stábnak, hogy megadta nekem ezt a lehetőséget. Hatalmas élmény volt olyan játékosokkal játszani, akikre régóta felnézek és még mindig a példaképeim. Felejthetetlen emlék marad ez a meccs. Nagyon hamar történt az első gólom. Felmentem a pályára, és az volt az első labdaérintésem. Lékai Máté odaadta, én meg pont ziccerbe kerültem, és tudtam értékesíteni. Próbáltam helyezni a labdát, szerencsére sikerült, nem nagyon volt időm gondolkodni közben. Sokat jelent számomra, óriási lehetőség ez, köszönöm a vezetőedzőnek és a szakmai stábnak. Megpróbálok minden esélyt kihasználni, hogy tanuljak a többiektől. Az utánpótlásban is játszom majd, így sok meccsem lesz, próbálom kihozni ebből a maximumot, és bizonyítani, hogy valóban itt a helyem.




