Kölcsönben lévő szeleburdi támadónk ezúttal nemcsak a pályán lenne gyors.
A Nemzeti Sport értesülései szerint Owusu Kwabena távozni szeretne Zalaegerszegről, ezért nem is edz a csapattal. A támadó a ZTE múlt heti edzőtáborában még részt vett, de kérte menedzserét, hogy keressen új csapatot, mert távozni szeretne a klubtól. Kerestük a ZTE-t, de a klub nem kommentálta a hírt.
Úgy tudjuk, a vezetőség nem gördít akadályt a játékos távozása elé, aki edzésen sem vett részt, valamint a szerdai Gyirmót elleni felkészülési mérkőzésen sem játszott. Owusu Anderson Esitivel együtt érkezett a Ferencvárostól a ZTE-hez, de amíg a nigériai középpályás szerződésbontás után ingyen érkezett, addig Owusut kölcsönvette a ZTE, mivel őt élő szerződés köti az FTC-hez.
forrás: nso.hu





