Volt játékosunk utoljára a Mezőkövesd kispadján ült.
Az NB1.hu értesülései szerint Dabason lehet vezetőedző Tóth Mihály. A játékosként Kispesten nevelkedő, majd Belgiumot, Franciaországot, Tunéziát, Norvégiát és Görögországot is megjárt szakembert hamarosan kinevezhetik az NBIII Dél-keleti csoportjának sereghatjójánál.
Tóth Mihály edzőként 2017-ben Mezőkövesden kezdte pályafutását Kuttor Attila stábjában. Később a Vasashoz is követte a szakembert, majd együtt tértek vissza Mezőkövesdre. Tóth Kuttor 2024-es februári kirúgását követően is maradt a matyóföldieknél. Az új, immár NBII-es szezonban vezetőedzőként irányíthatta a csapatot, ám megbízatása csupán hat mérkőzésig tartott. Négy vereség és egy döntetlen mellett csak egyszer tudott vele nyerni a Mezőkövesd.
forrás: nb1.hu





