A számos bravúrt bemutató kapusunk szerint az események alakulása miatt esélyünk sem volt tegnap.

Dibusz Dénes

Elképesztő érzés volt látni a dolgokat. Először nem láttam, kiről van szó. Láttam, hogy a többiek körbeállják, utána mondták, hogy Ádám az. Nehéz is szavakat találni, ez minden embernek nagyon megrázó élmény volt. Bízom benne, hogy rendben lesz és nem lesz probléma. Tájékoztattak minket egyből is, és a félidőben is kaptunk információt, igyekeztünk a játékra koncentrálni és függetleníteni magunkat ettől. Többe-kevésbé sikerült. Azt beszéltük, hogy tartozunk ennyivel neki, hogy mindent beleadjunk ebbe a kilencven percbe és lesz, ami lesz, érte is küzdünk, de nyilván az egy nagyon komoly fordulópont volt, hogy az újrakezdés egyből büntetővel indult. Nehéz volt így játszani. A lehetőségeink megvoltak, habár hülyén hangzik, de én azt gondolom, sokkal több olyan ígéretes volt, ami az első mérkőzésen nem volt meg, de nem sikerült ezeket pontosan befejezni. A fordulópontok ma egyáltalán nem voltak a mi oldalunkon. Ez a holland válogatott ma úgy játszott, ahogy tud. Sajnos ahogy az események alakultak, így nem volt esélyünk ma.

M4 Sport