EB-selejtezős playoff meccset játszik a női labdarúgó válogatott, kezdés negyed hétkor. Hajrá, magyarok!

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.

A mai meccs lesz Fenyvesi Evelin 100. magyar válogatott mérkőzése, akit a nemzeti csapat nyílt edzésén is kérdeztek: „Az utóbbi években már azon is folyamatosan gondolkodtam, hogy mi lesz a játékos-pályafutásom után, ezért mindamellett, hogy a Fradiban, illetve a válogatottban játszom, a Ferencváros szervezési feladataiba is besegítek.

Korábbi játékosunk, a Tottenhamben szereplő Csiki Anna az Origónak adott nagyinterjút, amit ide kattintva olvashatsz.

Szarvas Alexandra

Kulcsfontosságú lesz, hogy csapatként működjünk, és hogy bízzunk magunkban és a párharc sikeres megvívásában. Mindenkinek a legjobb formájára lesz szükség, az első perctől kezdve az utolsóig meg kell tartanunk a fókuszt. Ha az álmunkat valóra szeretnénk váltani az EB-re való kijutással, akkor az ilyen mérkőzések terhét motivációnak kell tekintenünk. Ez egy kiváltság a lányoknak, hogy ilyen feladat előtt állnak.

MLSZ