Kű Lajos szerint ez eddig a realitás, de úgy gondolja, hogy a következő fordulókban lehet pontokat szerezni.
Kű Lajos
Egyértelmű volt, ki nyeri ezt a meccset. Még úgy is, hogy a londoniak majdnem a második csapatukkal kezdtek, de rajtuk is látszott mennyire magabiztosak, labdabiztos futballisták. Az dicsérendő, hogy a Fradinak összejött a becsületgól, de több nem volt benne. Számomra szépséghiba, hogy csak két magyar volt a kezdőcsapatunkban. A lényeg az, hogy sajnos a második mérkőzésünket is elveszítettük. Csak a pontok számítanak, s eddig két meccs nulla pont a mérlegünk az Európa Ligában, a többit, ami a csütörtöki meccsen történt, három nap múlva elfelejtik. De hát, ez a realitás, nekünk a PAOK, a Dinamo Kijev, a Malmö ellen kell pontokat szereznünk, meg talán az AZ Alkmaar és a Nice ellen is összejöhet valami jó eredmény. Mindenesetre én továbbra is szurkolok a fiúknak.





