Bea nem lép pályára többet hazája csapatában.
Igen, másféle befejezést szerettem volna. Nem fogok hazudni, ezt a posztot kicsit keserű nosztalgiával írom. Hogy megkönnyezem-e? Igen. Ugyanakkor megkönnyebbülést is érzek. Emelt fővel, rengeteg élménnyel gazdagodva lépek tovább, büszke vagyok arra a képre, ami a pályán és azon kívül kialakult rólam. Biztos vagyok benne, hogy még nagyon sok élmény vár rám. De a válogatott karrieremnek ezennel vége.





