Az első nyári edzőtáborba.

Június 20-án, csütörtökön reggel az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban találkoztak labdarúgó csapatunk játékosai, majd a közös reggeli után buszra szálltak, és elindultak első nyári edzőtáborunk helyszínére, a már jól ismert Bad Radkersburgba.

Labdarúgó csapatunk két edzőmérkőzést játszik a Bad Radkersburg-i edzőtáborozás alatt. Előbb június 22-én, szombaton a szlovén másodosztályban szereplő NK Nafta Lendava lesz az ellenfél 17.00-tól, majd június 27-én, csütörtökön a romániai Sepsi OSK együttesével játszunk felkészülési mérkőzést

Fradi.hu