A következő szezonban. Ugyanis új csapatával, az Esztergomi Vitézekkel feljutottak az NBI-be, így ellenfeleink lesznek a bajnokságban. Gratulálunk!
2024. máj 18., szombat, 15.00
Szerző: Peti, Kategória: Hírek
Címkék: női kézilabda
8 hozzászólás
A következő szezonban. Ugyanis új csapatával, az Esztergomi Vitézekkel feljutottak az NBI-be, így ellenfeleink lesznek a bajnokságban. Gratulálunk!
Generálta a WordPress.com. motor
0,295 másodperc alatt 25 adatbázis lekéréssel.
Készült a Connections Reloaded és a Connections témára alapozva Peti módosításaival.
Újragondolta és megvalósította a CYCLONIQ Bt.
