A diósgyőri játékost kérdezték a tegnapi bajnoki után.

Jurek Gábor

A második félidőre jól jöttünk ki, sajnos az elején volt a hiba. Az, hogy a második játékrészben időnként dominálni is tudtunk, a csapat erejét mutatja. Szerintem megérdemeltük volna az egy pontot.

M4 Sport