Milan Milanovic szerint megérdemelten nyertünk – így értékelt a két vezetőedző.

Dejan Stankovic

Az első félóra nem az volt, amire készültünk. Elismerésem a Mezőkövesdnek, nehéz volt megtörni őket. Jó védelmi vonaluk volt, jól kontráztak. Sok könnyű labdát veszítettünk el az első 30 percben, rosszul helyezkedtünk, nem szereztük meg a lecsorgó labdákat. De 1-0 után, a második félidőben nagyon jól játszottunk. Ezért gratulálok a játékosoknak, a stábomnak, mert a januári felkészülés alatt lefektettük, hogy milyen munkát kell elvégeznünk a jövőre való tekintettel és jó úton járunk. Katona Báló egy sérülésből jött vissza, az én döntésem volt, hogy ennyit játszott, Ben kétszer is pályára lépett a válogatottban és sokat utazott, így készültünk a mérkőzésre ezzel a cserével. Azt a teljesítményt nyújtotta mindenki, amire számítottunk. De ez még nem a vége, sok meccsünk van még hátra.

Milan Milanovic

Megérdemelten nyert a Ferencváros, jól fociztak ma. Úgy érzem, hogy az első negyven percünk egész jól sikerült, voltak szép támadásaink, sikerült tartani a labdát is. Sajnos az egyéni hibáink után egyből büntetett a Ferencváros. A második gól után gödörbe került a csapat, utána már nem sikerült semmi. Mindkét gól előtt a mi lábunkon volt a labda és nem sikerült megoldani a helyzetet. Nehéz helyzetben vagyunk, amire nincs gyógyszer, nem lehet bevenni egy tablettát, ami megoldja ezt. Edzeni kell és megragadni az adódó lehetőségeket, van még hét meccs, megpróbálunk mindent megtenni a bennmaradásért.