Dénes tegnap a Fradi történetének legtöbb tétmeccsén védő kapusa lett – az egyik tegnapi bravúrja bekerült az UEFA válogatásába is.

Dibusz Dénes

Fájó a vereség, mert jól kezdtük a meccset, volt egy gólunk, ami pár centin múlt, de az első tíz-tizenöt perc arról szólt, hogy mi irányítottunk, bejött, amit elterveztünk. Ez után kiegyenlítődött a meccs, és volt, amikor fölényben volt az ellenfél. Volt pár szép támadásunk, de utána érződött, hogy becsúszik pár hiba, nehezebben értünk vissza, a cserékkel tudtak frissíteni, kis fölénybe kerültek, a meccs végén pedig megszerezték a győztes gólt. Egy fokkal jobb a helyzet, mint tavaly a Leverkusen ellen. A rekordról igazából fogalmam sem volt, nem számoltam a meccseket, de örülök neki. Persze, az igazi kapott gól nélkül lett volna, de majd jövő héten talán meg tudjuk fordítani a párharcot.

Kivonat: Origo