Háromnegyed hétkor kezdünk Pireuszban. Hajrá, Fradi!

Olimpiakosz Pireusz 1-0 Ferencváros

Vége, a cserék után nem játszottunk jól, de ez az Olimpiakosz verhető ellenfélnek tűnik, egy hét múlva mindenkire szükség lesz ahhoz, hogy ez sikerüljön!

90+5′ Még egy szabadrúgás az Olimpiakosznak, nem lesz belőle semmi.

90+1′ Egy újabb hazai szöglet, de előbb még csere: El Kaabi helyén El Arabi, Fortunisz helyén pedig Iborra folytatja.

90′ 5 perc a ráadás.

90′ Ben Romadan kap sárga lapot.

90′ Makreckis megy el a szélen, de nem tud Pesityhez játszani.

83′ Gól…
Rodinei beadása elmegy Wingo és Besic között, a hosszún El Kaabi pedig bepasszolja…

80′ Csere: Abu Fani – Besic.

80′ El Kaabi lép el válogatottbeli társától, Mmaeetól, Dini újra nagyot véd.

79′ Úújabb beadásokkal veszélytetnek a hazaiak.

78′ Jovetic jött Carvalho helyére.

77′ Podencet találja el Wingo, sárga lapért.

75′ Varga és Marquinhos helyére Pesity és Ben Romadan áll be.

74′ Újabb hazai szöglet, majd Dini paskol egy beadást szögletre megint.

73′ Varga megy el remekül a baloldalon, Marquinhoshoz játszik, aki nem lő, nem passzol, csak belevezeti a védőkbe.

70′ Egy távoli lövést szed össze Dini.

65′ A másik oldalon Podencet hagyjuk rávezetni a labdát a tizenhatosra, majd El Kaabi nagy helyzetből lő mellé.

64′ Egy remek jobboldali támadás végén Makreckis ad be, Varga nem tudja elfejelni.

62′ Cserélnek a hazaiak: Alexandropulosz és Maszurasz helyére Horta és Podence áll be.

62′ Egy 18 méterről leadott lövés ment ki szögletre Mmaaéről.

60′ Sárga lapot kapnak a görögök, miután Zachariassen ellen szabálytalankodnak.

59′ Újabb formás Fradi-támadás után jön még egy szöglet.

56′ Egy hosszú támadás végén Zachariassen harcol ki egy szögletet, kezezést is reklamálunk, de csak újabb szögletet kapunk. A beadások veszélyesek, de helyzet nem lesz belőlük.

53′ Továbbra is sok a felesleges hiba, Mmaee adott nem sokkal ezelőtt majdnem gólpasszt az ellenfélnek.

46′ Folytatódik a mérkőzés.

Félidő, kiegyenlített meccs, sok a feleslegesen elvesztett labda, de szerencsére eddig mindig tudtunk javítani.

45+5′ Még egy hazai szöglet, veszélytelen.

45+1′ Cissé rúg fel egy labdát, Varga estében teszi kapura, sajnos túl magas ívben, így a kapusé.

45′ 4 perc a ráadás.

44′ Rodinei ütközik Vargával, a brazilt ápolni kell.

42′ Bizonytalankodunk hátul, Makreckis teszi ki végül szögletre.

40′ Abu Fani szabadrúgását fogja Paszcsalakisz.

39′ Carvalho lő 20-ról fölé.

37′ Szabadrúgás, a sorfalról fölé pattan, szöglet. A szabálytalanságért Makreckis sárga lapot is kapott.

34′ Egy távoli Fortunisz lövés nem okoz gondot a mai nappal újabb rekordot döntő Dénesnek.

32′ Hazai szöglet, amit röviden fejelünk ki, a visszaemelt labdára érkeznek a hazaiak, a közelről leadott erős fejet Dibusz óriási bravúrral védi.

29′ Ramírez szed össze egy túl hosszú beadést, visszteszi, Barni most fölé lő.

24′ Marquinhos szökteti Ramírezt, aki befelé cselez, 16-ról lő, szögletre védi a kapus.

18′ Két tisztázás is: Ramírez beadását Zachariassen elől, majd a hazaiak centere elől Cissé.

17′ Az Olimpiakosz kapusa egy hazaadást vesz fel, elmarad a közvetett szabadrúgás.

14′ Abu Fani indította Vargát, aki elől a kapus fejjel tisztáz.

4′ Cissé javította saját hibáját.

2′ Szabadrúgás, Abu Fani tekeri be, a berobbanó Varga pedig a kapuba fejeli! – a VAR még csekkolja, sajnos érvénytelenítik a találatot les miatt, ha sokon nem is múlott, de annak tűnt a visszajátszásban.

1′ Elkezdődött a mérkőzés, mi fekete-zöldben, a hazaiak piros-fehérben.

18:46
1

18:14 Ahogy azt megírtuk, a görög szuperliga tagjai nem szavazták meg a vasárnapi PAOK – Olimpiakosz találkozó halasztását, ezen nagyon fel van háborodva az Olimpiakosz és annak tábora.

17:55 A kiutazók jelezték, hogy minden rendben van, csak sör nincs.

17:54 Az Olimpiakosznál nincs a kezdőben a télen a Benficától igazolt Chiquinho, aki eddig – mióta megérkezett a görög csapathoz – alapembernek számított. Szintén kimaradt a Wolvestól kölcsönvett portugál szélső, Daniel Podence is. Ők, ahogy a Bayer Leverkusenből ismerős Retszosz is, a padon foglalnak helyet.

17:49 A hazaiak így állnak fel ma: Paszcsalakisz – Rodinei, Ntoj, Carmo, Ortega – Carvalho, Alexandropulosz, Hezze – Fortunisz, El Kaabi, Maszurasz
Cserék: Colakisz, Papadudisz, Horta, Chiquinho, Iborra, El Arabi, Jovetic, Richards, Retszosz, Podence, Aposztolopulosz

17:48 A mai csapat: Dibusz – Wingo, Cissé, Mmaee, Ramírez – Makreckis, Maiga, Abu Fani – Zachariassen, Varga B., Marquinhos
Cserék: Varga Á., Radnóti, Abena, Aaneba, Civic, Pászka, Besic, Katona, Ben Romadan, Pesity, Kodro – van aki szerint öt védős rendszer is lehet ez – nemsokára kiderül.

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.

A SportalTV a meccs előtt kérdezte a fradistákat.