Dejan Stankovicot kérdezték Sigér Dávid távozásáról.

Dejan Sztankovics elsőként az M4 Sportnak nyilatkozott Sigér távozásával kapcsolatban. „Erről szól a futball, ez egy nehéz döntés volt. Sigér Dávid mindent megtett a Ferencvárosért, de most egy másik utat választott, ilyen az élet, ez teljesen normális. Az életben minden dolognak van egy eleje és befejezése. Ez egy érzelmes pillanat, de köszönettel tartozom neki azért, amit értem és a klubért tett. Ez az élet” – vélekedett Sztankovics, hozzátéve, hogy a csapat középpályáján kevesebb lett a bevethető opció. „Sokat tett a Fradiért, ráadásul így a merítési lehetőségeink is csökkentek. Egyetértek azzal, hogy minden szurkoló köszönettel tartozik Sigér Dávidnak azért, amit a Ferencvárosnak adott.

M4 Sport