Ezúttal a DEAC bizonyult jobbnak – Fodor Szabolcs értékelt a meccs után.

Férfi jégkorong, Erste Liga, alapszakasz, 23. forduló
DEAC 4-2 Ferencváros
Harmadok: 1-0, 0-1, 3-1
Gólok: Németh (Kulmala, Turbucz), Kestila (Roth, Hrabal)

Beszámoló: Fradi.hu
Teljes mérkőzés: MédiaKlikk

Arany (Nagy K.)
Hrabal, Roth – Kestilä, Brady, LaPorte
Marva, Boros – Turbucz, Kulmala, Németh
Seregély, Kärmeniemi – Turcotte, Němec, Tóth G.
Haranghy – Banga, Bán, Farkas

Fodor Szabolcs sajtótájékoztatója:

Fodor Szabolcs

Volt két nagyarányú győzelmünk a DEAC ellen, egyértelmű volt, hogy mindent beleadnak majd, hogy ezt visszaadják nekünk. Így is játszottak, ráadásul teljes kerettel voltak, hajtottak, küzdöttek, kapartak. Egy nagyon kicsi most bennünk maradt. Nem volt könnyű ma teljesíteni, hiszen, tegnap is játszottunk, ma utaztunk, de ez persze nem lehet kifogás. Az utolsó öt-hat percben azért megmutattuk, hogy maradt még bennünk. Az utolsó pár percben nagyon komoly tempót diktáltunk. Ha 60 percen keresztül így tettünk volna, nagyobb esélyünk lett volna nyerni.

Erste Liga