Apró öröm az ürömben, hogy ez ezúttal egy pontot ért – Fodor Szabolcs értékelt a meccs után.
Férfi jégkorong, Erste Liga, alapszakasz, 19. forduló
Ferencváros 4-5 (hu.) DVTK Jegesmedvék
Harmadok: 1-2, 2-1, 1-1, 0-1
Gól: Kocsis (Németh), Brady (LaPorte), Brady (Banga, Crespi), LaPorte (Brady, Marva)
Beszámoló: Fradi.hu
Nagy K. (Földes)
Marva, Crespi – Turbucz, Brady, LaPorte
Boros, Kärmeniemi – Němec, Kestilä, Kulmala
Roth, Hrabal – Kocsis, Nagy G., Németh
Tóth G., Haranghy – Banga, Bán, Farkas
Fodor Szabolcs sajtótájékoztatója:
Fodor Szabolcs
Kezünkben volt ez a mérkőzés és nem sikerült lemenedzselni, hogy behúzzuk a három pontot. Sőt, én azt gondolom, hogy tálcán kínáltuk oda a DVTK-nak ezt a meccset. De tényleg, ezt a meccset odaajándékoztuk, a DVTK kihasználta a hibáinkat. Voltak óriási, kapitális hibák. Nem úgy menedzseltük a mérkőzést, ahogy kellett volna, még öt perccel a vége előtt is rohanunk előre, csak a támadással foglalkozunk. Három perccel a vége előtt van egy olyan támadás ellenünk, hogy négy az egyre jönnek el, amikor az egygólos előnyt kéne tartani és az utolsó emberünk egy csatár. Szóval sokkal okosabbnak kell lennünk, sokkal inkább fókuszálnunk kell és sokkal jobban kell menedzselnünk ezeket a meccseket, mert nagyon fontos pontokat hagyunk benne ezekben a mérkőzésekben. Én azt gondolom, hogy kontrolláltuk a meccset, és azt gondolom, hogy 70%-ban nálunk volt a korong. Egy picit furcsa, hogy ennek ellenére négyszer annyi büntetést kaptunk mi. De mondom, ennek ellenére be kellett volna húzni ezt a meccset, és meg kellett volna nyernünk. De sokkal okosabbnak kell lennie mindenkinek, és sokkal jobban csapatként kell funkcionálnunk.





