Négykor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 3-0 Zalaegerszegi TE
Gólok: Aaneba, Ben Romadan, Lisztes

Vége az őszi szezonnak, tavasszal indulhat majd a Fradi-henger!

90+3′ Tokmac megy el a szélen, remekül passzol Gojakhoz, aki Dombóba lövi a kihagyhatatlant…

90′ 4 perce a ráadás.

89′ Csere: jön Kehinde és Tokmac, Marquinhos és Zachariassen helyére.

89′ Lisztes kap sárga lapot, miután leütközték…

87′ GÓÓÓL!!!
Rövidpasszos iskolajáték végén Zachariassen sarokkal készíti le a labdát Ben Romadannak, aki a hosszú felsőbe tekeri azt, csodálatos gól volt, 3-0!

81′ Zachariassen ziccerben lő fölé. Cserélünk is: Abu Fani és Pesity le, Ben Romadan és Gojak be. Abu Fani nagy ölelést kap Sztankovitytól.

77′ GÓÓÓL!!!
Abu Fani szöglete után Aaneba elé kerül a labda, aki értékesíti a ziccert, 2-0!

72′ Abu Fani szögletét Pesity pörgeti fölé.

71′ Valaki rosszul lett, azért áll a játék, a lelátón történt az eset, úgy néz ki, már mennek a mentősök.

69′ Pesity és Lisztes sem tudja átlőni a tömörülő védelmet.

68′ Csere: Besic megy le, Baráth váltja.

68′ Labdaszerzés után Zachariassen tálal Marquinhos elé, aki fölé lő.

65′ Pesity szerez labdát, kiteszi Zachariassennek, akinek a beadása Marquinhoshoz kerülne – de már kifelé szabad.

63′ Pesity kerüt helyzetbe, Dombó védett, majd Zachariassen lő a blokkba.

56′ Lisztes szerez labdát, majd elmegy baloldalt, de szerelik a centerezés előtt. VAR-vizsgálat. Káprály is megnézi, nem büntető – Evangelou fejen ütötte Krisztiánt.

54′ Abu Fani ad remek labdát Marquinhosnak, aki mellé lő ajtó-ablak helyzetben.

50′ GÓÓÓL!!!
Civic megy el a szélen, a beadását tisztázzák Pesity elől, de a lecsorgó Lisztes elé kerül, aki ballal kapásból bevágja, 1-0!

46′ Folytatódik a meccs. Marquinhos cipőorráról szedi le a labdát Dombó.

Félidő, semmi sem ment be eddig… A hivatalos nézőszám: 7017.

45+2′ Abu Fani beadása után háromszor sem tudjuk bekotorni…

45+1′ Pesityet kell ápolni.

45′ 2 perc a hosszabbítás, miután csak Mim miatt vagy 3 percig állt a játék.

43′ Abu Fani teszi át a hosszúra, ahonnan egy méterről fejel mellé Zachariassen.

42′ Civic beadása kicsivel elmegy mindenki előtt.

40′ Pászka beadása után kezezésgyanús helyzet, de nem lesz belőle büntető.

39′ Most Civic teker be egy szabadrúgást, ez is szögletté „változik”.

38′ Abu Fani ad be egy szabadrúgást, veszélyesen megy befelé, de nem tudjuk kapura tenni, ahogy a szögletet sem utána.

31′ Két ZTE-játékos összefejel, Mimet hordágyon vitték le, de tudja folytatni, a társa nem, őt Croizet váltja.

26′ Abu Fani indítása nem sokkal, de hosszabb a kelletténél, így nem éri el Lisztes.

24′ Aaneba mellett viszi el a labdát a vendégek támadója, a beadása elszáll keresztben.

22′ Abu Fani teker egyet, Dombó nagyot vetődve üti ki.

19′ Lisztes indulna meg a kapu felé egy jó váltás után, de az utolsó pillanatban tisztáznak előle szögletre, abból fejelünk, de a blokk megmenti Dombót.

16′ Marquinhost Kárpálytól 2 méterre lökték két kézzel, továbbot int a játékvezető.

14′ Pesity indítja remekül Lisztest, aki megtolja, majd keresztben elviszi a védője mellett, végül azonban Dombóba lő.

7′ Pesity játssza meg jól Zachariassent, aki nem találja el a labdát.

4′ Marquinhos megy el a balszélen, beadását Pesity a blokkba lövi.

1′ Elkezdődött a mérkőzés, Zachariassan indul el a jobbszélen, de pontatlanul centerez.

15:58 November hónap játékosa Dibusz Dénes lett. Marquinhos pedig 50. Fradi-meccse kapcsán kapott emlékdíjat.

15:56 A mieink zöld-fehérben, a vendégek fehérben.

15:53 A mai csapat: Dibusz – Pászka, Aaneba, Cissé, Civic – Besic, Abu Fani – Marquinhos, Zachariassen, Lisztes – Pesity
Cserék: Varga Á., Baráth, Sigér, Gojak, Tokmac, Ben Romadan, Kehinde

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.