A Diósgyőr, a Dózsa és a Videoton elleni bajnokik miatt csaptak le.

A FEB összevont eljárás alapján a Ferencvárost az Újpest és a Fehérvár elleni hazai, valamint a DVTK elleni idegenbeli mérkőzésén a rend magzavarásával [sic!] kapcsolatos szurkolói cselekményeiért (megbotránkoztató, obszcén kifejezések bekiabálása, pirotechnikai eszközök használata, ellenfelet sértő molinó kihelyezése, textil elégetése a szektorban, mérkőzés felfüggesztését előidéző cselekmény elkövetése, az egészségre és a biztonságra veszélyt jelentő vétség elkövetése és konkrét személy szidalmazása) pénzbüntetés megfizetésére kötelezi.

BMLSZ