Labdarúgó csapatunk vezetőedzőjét kérdezték a holnapi bajnokiról.
Dejan Stankovic
Készen állunk a következő ellenfélre! Tudjuk, hogy a programunk meglehetősen nehéz, kihívás háromnaponta ilyen szintű meccseket játszani. A Puskás Akadémia elleni hétközi Magyar Kupa-meccsünk roppant fontos volt nekünk, megmutattuk, hogy mi sosem adjuk fel, együtt, vállvetve küzdünk a végsőkig. A mérkőzés nem 90 perc alatt dőlt el, így komoly extra terhelést kapott a csapat jelentős része. Kilenc helyen változtattam arra a találkozóra a csapaton a derbihez képest, és közülük négy labdarúgónak is ez volt az első teljes meccse velem. A Kecskemét is egy erős csapat, de ha bajnok akarsz lenni, az ahhoz vezető úton minden meccset be kell húznod.





