Labdarúgóink mestere így várja a mai derbit.

Dejan Stankovic

Tudom, hogy rengeteg érzelem, régi rivalizálás övezi a Ferencváros és az Újpest összecsapását, amelynek komoly múltra visszatekintő története van. Boldog vagyok, hogy labdarúgóként jónéhány derbin játszhattam korábban, akár a Crvena Zvezda, akár a Lazio, akár az Inter játékosaként, de az elmúlt években edzőként is több hasonló meccset átélhettem Belgárdban. Bízom benne, hogy tudunk regenerálódni és marad energiánk a vasárnapi mérkőzésre. Az Újpest jó csapat, eredményesen szerepel, látszik, hogy Nebojsa Vignjevic nagyon jó munkát végez. Nagy előnyt jelent az Újpest számára, hogy csupán egyszer játszik egy héten, de nem sírunk, nem keresünk kifogásokat, hiszen számunkra is ez az egyik legfontosabb mérkőzés. Ennek megfelelően készülünk rá.

Fradi.hu